Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

Archiv 2012

                                                                 PF 2013                                                              

20.12.2012 - Se zpožděním přidáváme zprávu, že se nám hned následující týden rozprchla do světa i ostatní štěňátka. Beckie šla do rodiny, kde mají krásnou fenu Brazilské fily. Borgia je splněné přání své nové paničky a už tam vesele prohání dva malé psí kamarády. Poslední dvě štěňátka , Bathory a Berta, se zdržela do víkendu. A to už na mě doléhal smutek. V sobotu dopoledne odjel Báthory, bude to parťák a mazel nejenom svého pána , ale i celé rodiny. Bertina zůstala sama a byla z toho uplně vedle a já také sad . Odpoledne si pro ní přijel její budoucí páníček, který nám přivezl ukázat své dvě fenky. Jedna je také mastifka a ta druhá bulmastif. A podle toho , jak měly svého páníčka rády, si myslím,že je Bertina v dobrých rukou. Doma nastalo ticho a ticho = smutno. Vše co mě tak zlobilo a štvalo mě teď chybí. Tak se mějte BOBULE !!!!! A přeju hodně lásky a hlavně zdraví .

 

Bobulky, pozdějí bobule, tak jsem říkala všem našim " béčkám "

                                 

                                

 

                                                                                

 

 

22.11.2012 - v sobotu 17.11.  v naší chovatelské stanici proběhla kontrola vrhu. Všechna štěňátka prošla bez výhrad. Bylo to pro nás příjemné zpestření soboty. Já si měla s kým popovídat o psech a naše mimina měla radost, že se děje něco nového a ke všemu se to týká přímo jich. 
Jako první odjel do nového domova Baltazar. Noví páníčci se nemohli dočkat a přijeli hodinu po kontrole vrhu . Na Baltazara doma čekaly dvě děti, Anička a Tomášek, a dvě psí kamarádky.

Jako druhá v neděli odfrčela Bonny. Na tu čekaly doma dvě holčičky a fenka labradora. V sobotu nás opouštěl ještě Bruno. Ten má také bezva rodinu,dvě děti a malého psího kamaráda. V pondělí jsme se rozloučili s Bee-Bee, ta měla původně odjet až v pátek, ale když se její nová panička dozvěděla, že je možné si jí vzít a že někteří už odjeli, tak hned po telefonátu vyrazili. Syn Honzík každému štěňátku na rozloučenou něco špital do ouška, ale co to bylo nevím, je to prý tajemství smiley

Přejeme našim štěňátkům, ať jsou šťastná a hlavně zdravá a dělají svým páníčkům jen samou radost. 

 

Berta a Borgia


 

25.10 2012 - dnes je našim B - štěňátkům měsíc. Dobře papají a rostou jako "z vody". Jejich váha se pohybuje mezi cca 4.5 kg - 4.8 kg. Budou přidány nové fotky do sekce ŠTĚŇATA VRH B i do FOTOGALERIE. Fotky, které stáhneme z hlavní stránky budou přidávány do fotogalerie, vždy do alba v daném věku.

30.9.2012 - MVP Brno - Adelaide pod Širým nebem byla oceněna známkou V 1 a obdržela titul CAJC a BOB. Máme velikou radost a GRATULUJEME!!!!


Do alba ŠTĚŇATA VRH A - VĚK 12 MĚSÍCŮ jsme přidali fotky pejska AMIGA.
Majitelům za ně moc děkujeme.

25.9.2012 - Dnes se nám narodilo devět krásných štěňátek. Čtyři pejsci a pět fenek, všichni se mají k světu. První fotky najdete ve fotogalerii. Fotky jednotlivých štěňátek budeme dělat až trošku povyrostou.

22.9.2012 - připravujeme album štěňat z vrhu A ve věku cca 12 měsíců.

9.9.2012 - PŘEJEME NAŠIM A-ŠTĚŇÁTKŮM K DNEŠNÍM PRVNÍM NAROZENINÁM VŠECHNO NEJLEPŠÍ!!!  heart heart heart

26.8.2012 - MVP Mladá Boleslav : rozhodčí pani Viera Staviarská, SK
Ve třídě mladých se výstavy zůčastnily naše ADELAIDE a AMAYA pod Širým nebem s těmito výsledky :
Adelaide - V2
Amaya - V1, CAJC, BOJ, BOB

Amaya tímto splnila podmínky pro udělení titulu Český Junior šampion.
Máme velkou radost!!!

 

21.8.2012 - KRYTÍ CASSIDY DEBRA - DAMO X INES HANI POHOŘÍ ANEM BYLO ÚSPĚŠNÉ.NA ULTRAZVUKU 30 DEN BŘEZOST POTVRZENA!!! PŘEDPOKLÁDANÝ TERMÍN PORODU JE KOLEM 25.9.2012. 

15.7.2012 - NVP Mladá Boleslav,absolutní vítězkou plemene a držitelkou titulu BOB se stala naše ADELAIDE pod Širým nebem.Máme velkou radost a majitelům moc GRATULUJEME!!!

 

10.8.2012 - ve dnech 23.7. - 25.7.2012 jsme nakryli naší INES HANI POHOŘÍ ANEM krásným psem CASSIDYM DEBRA-DAMO. Jde o opakované spojení. Některá štěňata z vrhu A se již zůčastnila několika výstav s velmi pěknými výsledky. Zda krytí proběhlo úspěšně Vás bubeme informovat.                                                                                                                                              

               

 

1.8.2012 -Ano,tihle dva fešáci jsou opravdu Ařči a Abdul - desetiměsíční mimina. Majitelům moc děkujeme za fotky a zprávy o tom, jak se kluci mají.

 

1.7.2012 - NVP Klatovy, rozhodčí Kateřina Bečková

                        Amaya pod Širým nebem - V1, CAJC, BOJ, BOB

 

19.6.2012- v sobotu 16.6.2012 se v Praze konala klubová výstava,kterou pořádal KCHAM. Výstava probíhala v krásném prostředí Kunratického zámeckého parku. Byl krásný slunečný den a výstavy se zůčastnilo 17 mastifů. Posuzoval pan rozhodčí Miroslav Václavík. Pro naší chovatelskou stanici,, pod Širým nebem,, to byl velice úspěšný den.                

INES - třída šampionů - V1, CAC      

AMAYA - třída mladých - V1, CAJC,BOJ  

ANGEL - třída mladých - V2  

Ze získání pohárů a z krásných cen měl největší radost náš syn Honzík. Držitelem titulu BOB se stal pes FANTOM u Tří ořechů. Gratulujeme nejenom absolutnímu vítězi, ale i všem zúčastněným mastifům a jejich páníčkům. Album z výstavy najdete ve fotogalerii.

  

8.6.2012- přidali jsme nové fotky do fotogalerie.

6.5.2012. - M.V.P. Praha : V kruhu nás posuzoval rozhodčí pan Iliev Marius, RO.

V třídě dorostu byla Amaya posouzena známkou velmi nadějná 1.

Posudek : 8-mi měsíční fena, velice dobře stavěná, typická a harmonická, dobrá kostra vzhledem k věku, velmi dobrá hlava a výraz, hezká maska, dlouhý krk, velmi dobrý kohoutek, velmi dobrá bedra, korektní a elegantní pohyb. Omlouváme se za špatnou kvalitu fotek.

                                                                    

                                                                                                                                            

 

 

1.4.2012-dnes jsme byli s Amayou na M.V.P. v Č.Budějovicích.Byla to její první výstava s výsledkem VELMI NADĚJNÁ 1. Máme radostsmiley!! Další fotky budou ve fotogalerii.

26.3.2012-PLÁNUJEME ŠTĚŇÁTKA-předpokládaný termín je podzim 2012.Jde o opakované krytí stejným psem.V případě zájmu nás kontaktujte.

11.3.2012 - přidali jsme dvě nové fotky do alba NAŠE ŠTĚŇATA U NOVÝCH MAJITEŮ!!! Jsou to fotky fenky ADELAIDE. Má se dobře, je zdravá a dělá novým majitelům radost. A tak máme radost i my. Chybí nám zprávy od pejska Amiga .... doufáme, že je vše v pořádku a má se dobře. Až štěňátka zase povyrostou a budeme mít od majitelů fotky, rádi je ukážeme všem návštěvníkům našich webových stránek.

4.3.2012 - dnes jsme přidali dvě nová alba do fotogalerie .Jedno album, doposud chybějící, jsou štěňátka přímo po porodu (vrh A.). A to druhé jsou fotky, které nám poslali jejich majitelé. Zatím  ne všichni, ale snad se ozvou i ti ostatní a pošlou také nějaké to foto. Budeme se těšit smiley!!! 

2.3.2012 - Máme nové fotky v sekci Amayasmiley a přišel nám pozdrav od Arčího a Abdula...Tihle dva bráškové šli do stejné rodiny. Ač jsou to malí teroristé a občas něco zničí, jsou jejich majitelé "prýwink" rádi, že kluci zůstali spolu.Jako dva andílci angel. Těšíme se na další fotky.                  

29.2.2012-Dnes jsme přidali nové album do fotogalerie.Celá naše rodina,chyběl jen kocour Arnošt.

11.1.2012 - Všechno dobře dopadlo! Podařilo se nám najít pro našeho Andílka novou bezva rodinu. Bude žít v rodinném domku na vesnici. Zahrada, psí kamarádka stejného plemene a tři bezva holky, nejmladší je 5 let. Lépe to ani nemohlo dopadnout. Navzájem si padli do oka.. SUPER! U nás se loučení neobešlo bez pláče. Honzík se snažil nabízet naší Amayu výměnou za Angela. I já se s ním těžce loučila. Hodně jsme k němu přilnuli,je opravdu zlatíčko. Přeji mu  a celé jeho nové rodině všechno NEJ... Děkujeme!!!    

5.1.2011 - Vztahy se urovnaly a Angel byl přijat jako znovu nalezený syn smiley. Už běhá po zahradě s holkama a s mamkou. Máme ho moc rádi, je na něm ale vidět, že se mu přece jen stýská. Hlavně po jeho malé kamarádce, celý se vždycky rozzáří, když se vrátí náš Honzík ze školky. Snad se na něj znovu štěstí usměje a najde opět milující rodinu, páníčka nebo paničku. Další  fotky v galerii. 

 

 

3.1.2012 - Tak jsme dnes doma přivítali naše 4-měsíční „miminko"Angela. Malá Anetka se měla vrátit domů z nemocnice, ale lékaři vyloučili možnost, že by přišla znovu do styku s pejskem. Pro celou jeho rodinu to byla rána z čistého nebe. Andílka, jak mu říkají, všichni moc milují. Ale zdraví dítěte, to jako matka samozřejmě chápu, musí být na prvním místě. A proto, že se jim během tak krátké doby nepodařilo sehnat nového zájemce, nebo někoho ke komu by Andílka mohli dočasně dát nabídli jsme jim pomoc. A jaké bylo přijetí? Sestřička Amaya byla nadšená, maminka Ines lehce v rozpacích a teta Clou evidentně naštvaná smiley. Je to zlatíčko!! Je poslušný, vychovaný, krásný a zdravý. Doufám, že se brzo najde někdo,kdo mu poskytne nový domov a lásku, kterou moc potřebuje. Rádi uvítáme případné zájemce k nezávazné návstěvě.

30.12.2011 - Pro naše štěňátko jménem Angel hledáme nové zájemce. U malé dcerky nových majitelů se projevila bohužel velmi silná alergie. Pejskovi jsou 4 měsíce, je velmi pěkný, zdravý, plně očkovaný a odčervovaný. Je poslušný a miluje děti. Byl nejmohutnějším štěňátkem z vrhu. Jeho foto naleznete v naší galerii. Vzhledem k situaci je cena velmi nízká!!! V případě zájmu volejte na 777793257.

 

TOPlist