Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

Archiv 2014

27.12.2014 - ve fotogalerii je přidáno nové album štěňátek ve věku 1 týdne

      

17.12.2014 - Máme miminka ... 8 holčiček a 3 kluky

                 

                            ALBUM VE FOTOGALERII            

14.12-2014 -                                                                                                

10.12.2014 - Naše těhule Amaya

 

                                   

      

11.11.2014 - dnes nám na klinice po ultrazvukovém vyšetření potvrdili březost.     A tak se po dvou letech TĚŠÍME NA ŠTĚŇÁTKA naší  "malé" Amay . Držte nám palce , ať vše dobře dopadne .Termín porodu je v polovině prosince .     

 

 

2.11.2014 - Velice ráda jsem přijala pozvání od majitelů naší Bee-Bee . Slunečné odpoledne ,výborná káva , ještě lepší mrkvový dort a povídání s příjemnými lidmi.... prostě hezké nedělní odpoledne . Bee vypadá moc dobře a hlavně šťastně .Jakpak by ne , když má doma jak se říká , první poslední . Album ve fotogalerii ...  

           

28.10.2014 - Minulý týden se v Brně konala EVP . Za naší chovatelskou stanici byli hlášeni Amaya do tř. šampionů , Bathory a Bruno do tř. otevřené . Protože Amaya byla týden po krytí ,vyrazili jsme bez ní a výstavu jsme si užili jako diváci . Hlášeno bylo 65 mastifů a tak bylo na co se dívat . Naši kluci uspěli myslím skvěle : Bruno - velmi dobrý a Bathory - výborný . Tímto gratuluji a děkuji jejich majitelům ! Velké poděkování patří také Dominice Zemanové za pěkné předvedení Bathoryho,který svou první velkou výstavu zvládl opravdu na jedničku .

Výstavy se také účastnil Aron Körösdombi , pes kterého jsme vybrali pro krytí naší Amay . Ten byl oceněn známkou V2 a tituly r.CAC , r.CACIB . Gratulujeme !!!

Ve fotogalerii najdete fotky z této výstavy , včetně fota vítězné dvojice .  

          

   BATHORY POD ŠIRÝM NEBEM    -     tř.otevřená         VÝBORNÝ 

              

     BRUNO POD ŠIRÝM NEBEM           -    tř.otevřená     VELMI DOBRÝ

     

             ARON KÖRÖSDOMBI               -         tř.šampionů   V2 , RCAC , RCACIB

 

               14.10 - 16.10.2014 PROBĚHLO KRYTÍ                  

    AMAYA pod Širým nebem  X  ARON Körösdombi " DANDY "    

V chovatelské stanici Mastineum nás přijali opravdu skvěle . Ubytováni jsme byli v příjemném hotelu s výbornou kuchyní . Janusz a celá jeho rodina jsou moc milí a pohostinní lidé . Probrali jsme všechno možné , co se mastifů týče . Co je nového u nás, co u nich ... atd . Dandy je opravdu krásný pes . A já bych si moc přála , aby bylo krytí úspěšné a my jsme se mohli těšit po dvou letech na štěňátka . 

     

      

25.9.2014 -  VŠECHNO NEJLEPŠÍ K NAROZENINÁM ,                                                                       BOBULE !!!                                               Dnes jsou našim štěňátkům z vrhu B dva roky a tak jim přejeme hodně zdraví a lásky.Jsou to : Baltazar , Bathory , Bruno , Beckie , Berta , BeeBee , Bonny a Borgia.Všechny pejsky i jejich páníčky srdečně zdravíme.  

 

17.9.2014 - předešlý víkend jsme strávili v Krkonoších na setkání KCHAM a FILA BRASILEIRO CLUBU . Počasí nám tentokrát opravdu přálo a tak jsme si všichni užívali nejenom sluníčka , ale i spoustu legrace při všelijakých soutěžích .Domů jsme si odváželi obrovské množství odměn a hlavně úžasné zážitky . Všeny jsme Vás rádi viděli a těšíme se zase za rok !  

 

                                

    Fotky ze setkání najdete v naší fotogalerii a také na webu KCHAM .  

9.9.2014 - VŠECHNO NEJLEPŠÍ K TŘETÍM NAROZENINÁM  a hlavně zdraví přejeme našim A-čkám ... jsou to Adelaide , Amaya , Anife , Abdul , Alex , Amigo, Angel a Arči . Jejich majitelům děkujeme za to ,že se o ně s láskou starají . 

8.9.2014 - přišel pozdrav od Airy ( Beckie pod Širým nebem )

                       

                                              Aira vzadu

     Baltazar a jejich nový člen rodiny, který si připadá , že je v říši obrů :

                               

     Ve fotogalerii je nové album - Baltazar na tůře v Krkonoších :    

                      

31.7.2014 -                                                                                                     

 

 V pondělí 28.7.2014 jsme se rozloučili s naší milovanou ''Klouďou '', Clou od Gabči. Osud jí nikdy moc nepřál , už od štěňátka byla hodně nemocná . Zdravotních problémů a komplikací postupem času bohužel přibývalo . Prognózy lékařů byly tenkrát hodně skeptické . Řekli nám ,že je to otázkou roku a situace začne být neudržitelná .Přesto se ,vzhledem k jejímu stavu ,dožila téměř 7.5 let .Všechny ty starosti a strasti s tím spojené nám vynahrazovala tím jaká byla . Tedy milá ,hodná ,chytrá a bystrá hlídačka .I když jsme se s ní nemohli účastnit výstav , jak jsme si původně přáli ,nemohli jsme od ní mít ani štěňátka ,tak jsme opravdu nikdy nelitovali toho ,že jí máme. Dostávali jsme od ní totiž mnohem víc , za to jí moc a moc děkujeme.V posledních dnech se její stav hodně zhoršil a já si musela bohužel uvědomit ,že naše láska k ní by mohla začít být sobecká , že by jsme to prodlužovali hlavně kvůli sobě ,ne pro její dobro .A tak byla v klidu domova a v mé náruči uspána...

 

                                                    NEZAPOMENEME !    

                 Clou a malá Ines                               Celá tehdejší smečka                              Jeník a Klouďa                   

23.6.2014 - MVP Intercanis Brno - BONNY pod Širým nebem : V1 , CAC , CACIB

                                       

                                                       GRATULUJEME !

NVP Jelenia Gora PL - BRUNO pod Širým nebem : V1 , CWC , BOB , nejkrásnější pes

                                        

                                                      GRATULUJEME !                  

15.6.2014 - ARON  Körösdombi , potencionální otec našeho plánovaného vrhu C , splnil podmínky pro udělení titulů Šampion Maďarska a Interšampion . Gratulujeme ! 

                      

                                                           VÍCE  FOTEK  VE  FOTOGALERII  

 14.6.2014 -        BeeBee pod Širým nebem a její parta  smiley

            

8.6.2014 - v sobotu 7. 6 . 2014 se konala KV KCHAM . Již tradičně se odehrávala v Praze v zámeckém parku v Kunraticích .Přihlášeno bylo 6 mastifů , výstavy se zůčastnilo 5 z nich . Všichni zůčastnění byli odchovanci z naší chovatelské stanice .A tak to vypadalo jako malé rodinné setkání . V kruhu posuzovala paní Božena Ovesná .

tř. otevřená :

BORGIA      -  V1 , CAC

tř.šampionů :

AMAYA       -  V1 , CAC , BOS

mezitřída :

BALTAZAR -  V1 , CAC , BOB

tř.otevřená :

BATHORY   -  V1 , CAC

BRUNO        -  V2 , r. CAC

Po skončení výstavy se konala bonitace , kterou podstoupila BORGIA ,BATHORY a BRUNO . Všichni prošli úspěšně a s výsledky RTG DKK a DLK  0/0 .

                   

                                    VÍCE FOTEK Z VÝSTAVY NAJDETE V NAŠÍ FOTOGALERII

18.5.2014 - včera se konala KV Moloss clubu v Němčicích u Kolína . Byla v příjemném areálu , organizace byla super , ceny a poháry krásné . A nebýt toho příšerného počasí mohlo to být ještě lepší .Dopoledne byla zima a vítr , že by psa nevyhnal .. wink.. a odpoledne začalo vydatně pršet . Výsledky nás všech byly tentokrát opravdu               " vydřené " . V kruhu nás posuzovala p. rozhodčí Ramune Kazlauskaite ( LIT ) .

Naše AMAYA byla oceněna takto : V1 , CAC , KV , BOB ... máme velkou radost !!! 

       

6.5.2014 - MVP Praha  3 - 4. 5. 2014 .V kruhu mastifů posuzovala paní rozhodčí Angie McCarry Carroll, IRL . Hlášeno bylo 16 mastifů , výstavy se účastnilo 13 z nich .  Naše Amaya byla ve třídě šampionů oceněna známkou V1 a tituly CAC , CACIB ,CAC ČMKU .Tímto splnila podmínky pro udělení titulu :                                                                                        ČESKÝ GRANDŠAMPION

                        

28.4.2014 - v neděli jsme se zůčastnili MVP v Českých Budějovicích . Posuzovala paní Věra Staviarska , Mgr .  AMAYA si vyběhala známku  V1 a tituly  CAC , CACIB ,           CAC ČMKU , BOB .

                        

7.4.2014 - v sobotu  5.4.2014 se v Sendražicích u Kolína konala klubová výstava KLUBU CHOVATELŮ ANGLICKÉHO MASTIFA . Psy posuzoval italský rozhodčí pan Vincenzo Parmiciano . Naší chovatelskou stanici tam zastupovala nejenom Amaya,ale ještě tři odchovanci z vrhu B - Bathory , Bruno a Borgia . Tentokrát jsem byla s Amayou sama , takže jsem nic nenafotila .Ale díky přátelům a kolegům mastifářům , kteří mi nějaké fotky poslali , můžete nahlédnout do naší fotogalerie . Já jim tímto moc děkuji !

AMAYA     pod Širým nebem - V1 , CAC , KV-fena , BOB

BATHORY pod Širým nebem - V1 , CAC , KV-pes , BOS

BRUNO      pod Širým nebem - V2

BORGIA    pod Širým nebem - VD     Vincenzo Parmicno Vincenzo ParmicianoVincenzo Parmiciano.VVincenzo Parmiciano.Vincenzo ParmicianoVincenzo ParmicianoVincenzo 

Výsledky celé výstavy i fotky naleznete také na stránkách klubu : mastif-klub.cz

                                                                                                         další fotky ve fotogalerii

9.3.2014 - včera byla krásná slunečná sobota a já ráda přijala pozvání od mojí kamarádky a vyrazila jsem do Brdských lesů do chovatelské stanice Big Boss Bohemia. Byl čas probrat všechno možné co se pejsků týče a ne jenom to smiley. Zastihla jsem tam ještě poslední dvě štěňata .Jsou to dva krásní ,veselí a hraví kluci Albert a Alex .Byla s nimi sranda a já si připoměla všechny ty radosti ,ale také starosti co k odchovu štěňátek patří .A doufám ,že se nám letos zadaří a budeme mít také hezká miminka . 

                    

5.3.2014 - nová alba ve fotogalerii

1.3.2014 - MVP  Zielona Góra Drzonkow-Polsko. Výstavy  se zůčastnil pes z našeho chovu BRUNO pod Širým nebem . Byl oceněn takto : V1 , CWC, CACIB ,BOB .       Brunovi i jeho majitelům moc gratulujeme ! 

                                           

 

 

 

                                                                       

22.2.2014 - MVP DUO-CACIB BRNO : v sobotu jsme vyrazili poprvé na výstavu do Brna . Sešlo se zde všech 11 přihlášených mastifů . Konkurence byla veliká , mezi zůčastněnými byli opravdu krásní psi . O to víc nás těší výsledky naší chovatelské stanice . Posuzovala paní Viera Staviarska , Mgr.

pes mezitřída - BRUNO pod Širým nebem  V1 , CAC , R.CACIB  ( majitel p. Petr Sušil )

fena mezitřída - BONNY pod Širým nebem V1 , CAC , R.CACIB maj. p. Monika Martynková )

fena tř.otevřená - AMAYA pod Širým nebem V1 , CAC , CACIB , CAC ČMKU

BRUNO se účastnil výstavy i druhý den a vyběhal si známku V1 a CAC , posuzovala paní Ridarčíková Gabriela, MVDr.

 

             AMAYA SPLNILA PODMÍNKY A BYLY JÍ UDĚLENY TITULY :

                              ČESKÝ ŠAMPION     a    ŠAMPION ČMKU

                                           ( více v sekci Amaya-výstavy )

                                            

28.1.2014 - od majitelů Baltazara dorazily fotky a zpráva o tom , jak se jejich  ''BAZUNKA'' má .  

 

                                             BALTAZAR pod Širým nebem 16 měsíců 

6.1.2014 - v neděli  se konala NVP v Brně . Zůčastnil se jí také 15-ti měsíční pes z našeho chovu BRUNO pod Širým nebem a byl oceněn známkou V1 a titulem CAC. Splnil tímto podmínky pro udělení titulu JUNIOR ŠAMPION . Majitelům patří velká gratulace !

            

5.1.2014 - kolem Nového roku nám přišlo několik pozdravů a fotek od majitelů našich štěňat . Všichni se mají dobře , jsou zdraví , v pohodě a to nás moc těší .Děkujeme všem !

 

                   Angel ( 27 měsíců )

                   Bonny ( 15 měsíců )

    

                    Beckie ( 15 měsíců )

  

 

 

 

 

 

 

 

                  Baltazar ( 15 měsíců ) 

 

 

 

 

 

 

 

 

                 

TOPlist